اقدام ترامپ به موجب قوانین و مقررات بین المللی، جنایت است/ پیگیری این اقدام تروریستی از طریق مجامع بین المللی
دادستان کل کشور در جمع خبرنگاران:

اقدام ترامپ به موجب قوانین و مقررات بین المللی، جنایت است/ پیگیری این اقدام تروریستی از طریق مجامع بین المللی

تاریخ خبر: 14 دي 1398   ساعت خبر: 20:03:17

به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور، حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور در حاشیه مراسم گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مسجد الزهرا (س) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ملت بزرگوار ایران در طول این چهل سال نشان داده‌اند که در همه عرصه‌ها و زمینه‌ها، هیچگاه از پا ننشسته‌اند.

وی ادامه داد: در طول این چهل سال شخصیت‌های بسیار با ارزشی را در عرصه‌های مختلف از دست داده‌ایم و هیچگاه صحنه خالی نشده است.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری بیان داشت: با شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی اگرچه دشمن سرمایه با ارزشی را از ما گرفت، ولی قطعا ملت نخواهد گذاشت که جایگاه او خالی شود و کسانیکه در این مسیر تربیت شده‌اند جایگاه او را پر خواهند کرد.

دادستان کل کشور در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا از این اقدام تروریستی شکایتی به مجامع بین المللی داشته‌اید، تصریح کرد: همین امروز نامه‌ای برای وزارت امور خارجه تهیه کرده‌ایم تا از طریق این وزارتخانه، این اقدام تروریستی در مجامع بین المللی پیگیری شود.

وی خاطرنشان کرد: اقدامی که ترامپ مرتکب شد به موجب قوانین و مقررات بین المللی، جنایت است و حتما پیگیری می‌کنیم. هرچند امیدی به مجامع بین المللی نداریم، اما وظیفه داریم در سطح بین المللی پیگیری حقوقی این موضوع را انجام دهیم.

انتهای پیام/


نشانی مطلب در سایت دادستانی کل کشور:
http://dadsetani.ir/?page=news&id=1033کلیه حقوق برای دادستانی کل کشور محفوظ است