صدور مجوز توزیع اقلام بهداشتی و غذایی منطقه آزاد انزلی در استان گیلان
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان خبر داد

صدور مجوز توزیع اقلام بهداشتی و غذایی منطقه آزاد انزلی در استان گیلان

تاریخ خبر: 27 فروردين 1399   ساعت خبر: 08:45:52

به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور، فلاح میری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گیلان از صدور مجوز توزیع اقلام بهداشتی و غذایی منطقه آزاد انزلی در سطح استان گیلان خبر داد.
 
فلاح میری با بیان اینکه این توزیع اقلام با هدف حمایت و پشتیبانی از اصناف و کسبه صورت گرفته است گفت: مجوز توزیع اقلام بهداشتی و غذایی با همکاری استاندار گیلان و‌ تصویب ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا صورت گرفته است.
 
وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه خروج کالا از مناطق آزاد دارای ضوابط و قوانین خاص بوده و خروج کالا‌ها و اقلام بدون مجوز قاچاق محسوب می‌شود، پس از شیوع ویروس کرونا تجار و کسبه منطقه آزاد انزلی بدلیل اجرای مصوبات و عدم حضور مسافر به استان دچار مشکلات فراوانی شدند.
 
فلاح میری ادامه داد:برای حل این مشکل دادستانی گیلان با ارایه پیشنهادی که به تصویب ستاد مقابله با کرونا استان هم رسید مجوز توزیع اقلام بهداشتی و غذایی منطقه بندر انزلی با رعایت ضوابط و نظارت را صادر کرد که نه تنها باعث جلوگیری از خسارت بیشتر به کسبه و اتلاف ثروت ملی بدلیل انقضای تاریخ مصرف برخی کالا می‌شود خوشبختانه موجب رضایت مردم، کسبه و اصناف شد.
 
انتهای پیام/

نشانی مطلب در سایت دادستانی کل کشور:
http://dadsetani.ir/?page=news&id=1105کلیه حقوق برای دادستانی کل کشور محفوظ است