معاون دادستان کل کشور از کارخانه داروسازی شفا بازدید کرد/ حل شدن مشکلات در ۱۰ روز آینده
پس از انتشار خبر احتمال تعطیلی یک کارخانه:

معاون دادستان کل کشور از کارخانه داروسازی شفا بازدید کرد/ حل شدن مشکلات در ۱۰ روز آینده

تاریخ خبر: 20 مرداد 1399   ساعت خبر: 13:55:40

به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور در پی انتشار خبری مبنی بر تعطیلی کارخانه «لابراتوار و داروسازی و بهداشتی شفا» با پانصد کارگر، سعید عمرانی معاون دادستان کل کشور در راستای سیاست قوه قضاییه در دوره تحول مبنی بر حمایت قضایی از تولید و سرمایه گذاری در کشور، در محل این کارخانه در کرج حضور یافت.

عمرانی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه لابراتوار و داروسازی و بهداشتی شفا در جریان روند تولید و محصولات قرار گرفت و در نشستی با مسئولان کارخانه مشکلات موجود را مورد بررسی قرار داد.

در جریان این نشست که تعدادی از معاونان دادگستری استان البرز هم حضور داشتند، مشکل قضایی این کارخانه مبنی بر صدور اجراییه و دستور توقیف کارخانه به دلیل بدهی کلان به شکایت یک شرکت بزرگ دولتی بررسی گردید.

در این بازدید مقرر شد که جلسه‌ای با حضور قضات دادگستری استان البرز و مدیریت کارخانه برای حل و فصل موضوع برگزار شود تا مسئولان کارخانه بتوانند بدهی خود را که طلب یک شرکت بزرگ دولتی است، به صورت اقساط پرداخت کنند و دغدغه تولید مرتفع شود.

معاون دادستان کل کشور در جریان این بازدید، معاون دادگستری البرز را مامور کرد که ظرف همین هفته نسبت به برگزاری جلسه و رفع مشکلات اقدام کند.

عمرانی در حاشیه این بازدید ابراز امیدواری کرد که با حمایت‌های صورت گرفته طی ۱۰ روز آینده مشکلات این کارخانه که تولیدات موثری در حوزه دارویی دارد، حل شود.

انتهای پیام/


نشانی مطلب در سایت دادستانی کل کشور:
http://dadsetani.ir/?page=news&id=1168کلیه حقوق برای دادستانی کل کشور محفوظ است