مراسم تجلیل از همکاران بازنشسته دادستانی کل برگزار شد
با حضور رئیس دفتر دادستان کل کشور:

مراسم تجلیل از همکاران بازنشسته دادستانی کل برگزار شد

تاریخ خبر: 13 مرداد 1399   ساعت خبر: 12:45:19

به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور مراسم تجلیل از زحمات و خدمات بی شائبه و صادقانه تعدادی از همکاران بازنشسته دادستانی کل کشور با حضور علی اکبر بختیاری دادیار دادسرای دیوانعالی و رئیس دفتر دادستان کل کشور برگزار شد.

در ابتدای این مراسم بختیاری با تبریک اعیاد خجسته قربان و غدیر اظهار کرد: کارگزاری در نظام اسلامی نه تنها یک شغل و منبع درآمد است بلکه خدمت صادقانه به مردم و ملت یک عبادت بزرگ است.

وی گفـت: از این برجسته‌تر آن است که این عبادت را بتوان به نحو کامل  و درست به پایان برد و به زبان عرفی به افتخار بازنشستگی نائل شد.

این مقام قضایی تصریح کرد: بنده توفیق بازنشستگی را بسیار با ارزش می‌دانیم چون حقیقت بازنشستگی این است که انسان بتواند در کشاکش عمر طولانی خود به خوبی از فراز و فرودهای در مسیر زندگی سالم و درست عبور کند.

بختیاری خاطرنشان کرد: چه افتخاری بهتر از این که انسان 30 سال به همنوعان خود خدمت کند. لذا زحمات کسی که سالیان سال خدمت صادقانه داشته است را باید قدر دانست و بی جهت نیست که عبارت "افتخار بازنشستگی" برای این عزیزان به کاربرده می‌شود.

دادیار دادسرای دیوانعالی و رئیس دفتر دادستان کل کشور  ادامه داد: بنده معتقد هستم این عزیزانی که توفیق بازنشستگی پیدا می‌کنند سرمایه های ارزشمندی برای نظام هستند و این سرمایه‌ها میتوانند در امور مختلف منشا خدمات و برکات فراوانی باشند.

وی عنوان کرد: لذا نگاه ما به عزیزان بازنشسته نگاه به افراد ارزشمند، با تجربه، خادم، عالم و کسانی است که سالیان زیادی را صادقانه به مردم خدمت کردند و اکنون میدان را برای جوانترها باز کردند تا آنها هم به میدان خدمت به نظام خدمت بیایند.

این مقام قضایی ادامه داد: این افتخار بازنشستگی هم شادی آفرین است و هم غم آفرین. چون وقتی می‌بینیم که همکاران ما با پاکی، درستی و اخلاص از این مسیر 30 ساله عبور کردند خوشحال می‌شویم اما ناراحتیم که امکان همکاری و دیدار با آنها را از دست خواهیم داد.

وی در پایان گفت: تقدیر و تجلیلی که از سوی ما صورت می‌گیرد در مقابل زحمات و خدمات صادقانه شما عزیزان ناچیز و اندک است و قطعا اجر و پاداش خدمات صادقانه شما را خداوند متعال خواهد داد.


انتهای پیام/


نشانی مطلب در سایت دادستانی کل کشور:
http://dadsetani.ir/?page=news&id=1162کلیه حقوق برای دادستانی کل کشور محفوظ است