اولین رویداد ایده‌های برتر در باب احیای حقوق عامه
به همت دانشگاه امام صادق (ع) و دادستانی کل کشور برگزار می‌گردد:

اولین رویداد ایده‌های برتر در باب احیای حقوق عامه

تاریخ خبر: 02 دي 1399   ساعت خبر: 11:25:11

به گزارش روابط عمومی دادستانی کل کشور، اولین رویداد ایده های برتر در باب احیای حقوق عامه با عنوان رویداد "مردم" به همت اندیشکده حقوق بشر و شهروندی دانشگاه امام صادق (ع) و دادستانی کل کشور برگزار می‌گردد.

اندیشه ورزان و پژوهشگران خلاق می توانند مطابق اطلاعات رویداد یک تیم ایده پردازی تشکیل و ایده های خود را مطابق فرمی که در شبکه های اجتماعی معرفی شده تنظیم کرده و تا حداکثر 30 دیماه ارسال نمایند.

ایده های ارسالی مطابق محورهای تفصیلی از جمله صیانت از حقوق ملت (مندرج در فصل سوم قانون اساسی) و بر اساس شاخص های نوآوری باز، توسط اساتید و قضات برتر کشور از جمله آقایان محمود حکمت نیا معاون وزیر دادگستری، سید محمدمهدی غمامی عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(ع)، رضا خشنودی معاون قضایی دادستان کل کشور در حقوق عامه، احمد حبیب نژاد عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، جعفر صادق منش عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع) و فرامرز عطریان عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد نجف آباد داوری شده و از ایده‌های برتر در دهه فجر تقدیر ویژه به عمل می آید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم تنظیم ایده به آدرس ble.ir/publicrights و ble.ir/hcright_isu در پیام رسان‌های بله مراجعه نمایید.

 

انتهای پیام/


نشانی مطلب در سایت دادستانی کل کشور:
http://dadsetani.ir/?page=news&id=1295کلیه حقوق برای دادستانی کل کشور محفوظ است